"Město zábavy" a "Veselé motory" - dvě hry v jednom balení jsou tu!

nyni-v-trafikach-250

Od 22.6 ve všech trafikách (do 4.7.2017) 


Kolekce dvou zábavných her za velmi výhodnou cenu! 

Dopřejte dětem chytrou zábavu na prázdniny!

 Obsahuje tyto hry v plné verzi:

 

Hit Město zábavy (stránky hry jsou zde) 

Vítejte v Městě zábavy! Dostává se vám do rukou nová kolekce fascinujících her a zábavných lekcí pro děti. Program je vhodný nejen pro předškolní děti a školáky, ale i pro jejich rodiče a učitele. K dispozici bude hasičský vůz, silniční válec, člun, batyskaf, metro, míchačka na beton, policejní helikoptéra, bagr a sanitka. Každý z těchto „hrdinů“ naučí něco jiného! „Město zábavy“ upoutá je plné zábavy i poučení! 

„Město zábavy je skvělá hra pro nejmenší děti. Zábavnou cestou se naučí spoustu důležitých věcí! Velmi jsme si ji oblíbili. Děkujeme firmě Špidla za báječné hry pro celou rodinu, jen tak dál !!! “ Eva

  

Oblíbené mezi dětimi! Veselé motory (stránky hry jsou zde)  


Na palubě ponorky, za kormidlem lodi, v kabině letadla nebo třeba za kniplem vrtulníku. Ve všech těchto strojích se vydáte na báječnou jízdu za dobrodružstvím, poznáním a zábavou! Prozkoumejte celé město, zažijte spoustu zábavy a taky se toho spoustu naučíte. Tak pojďte navštívit město plné zábavy! 

„Posílám všem pochvalu, kdo se na této hře podílel.Moji dva kluci předškolního věku si to nemůžou vynachválit.Byla bych ráda, kdyby bylo těchto naučných her více. Děkuji“ Kamilek, Alešek a maminka Iva

Pridat.eu

Komentáře

1 | Kataka1 @ | před jedním rokem

Tak zase nic pro mě......kdy bude prosím nějaká nová hledačka?

reagovat

2 | Jirkos | před jedním rokem

udělat Medvěda Míšu

Hodně dobrý že jste dali město zábavy a veselé motory na jeden disk.Takhle by bylo dobrý kdyby jste i spojily starou serii Medvěda Míši.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.