Ledová růže - Sběratelská edice

Od 3.12 na vánoční kolekci
 

Napínavá hledací hra ve sběratelské edici
 

Váš život byl docela všední a obyčejný… Ale jen do chvíle, než jste přišli na stopu strašlivé tragédii. Zdá se, že prokletí s ní spojené se dá ještě zlomit… Nečekejte ani minutu! Vydejte se po stopě a vypátrejte pravdu!

 
 
 
 
 
 

Záhadná zmizení vzrušují celý New York! Neznámý pachatel unáší jednoho mafiána za druhým. A po chvíli se zaměří i na malé děti obyčejných lidí, jež zmizí neznámo kde. Jediná stopa, která po únosci vždy zůstane, je zvláštní zelená hmota. A motýl, kterého všechny zmizelé děti nakreslí chvíli předtím, než zmizí kdovíkam. Ani tyto indicie však k odhalení neznámého únosce policii nestačí. Vyšetřovatelé jsou v koncích. 

Tento případ se nakonec donese i k vaším uším. A tak rádi vyhovíte žádosti sepsat o celé záhadě investigativní reportáž. Jako jedna z nejuznávanějších reportérek rozhodně neřeknete této výzvě ne. Vydáte se do muzea, kde došlo k poslednímu únosu. Brzy se vám podaří objevit tajnou místnost. Že by právě tudy zmizel únosce i se svou obětí?

Zvědavost je silnější než vy a tak se pouštíte do prozkoumávání temných zákoutí muzea a rozplétáte po nitkách celý zamotaný příběh. Zpočátku nevíte muzea a rozplétáte po nitkách celý zamotaný příběh. Zpočátku nevíte, zda má všechno na svědomí nějaká magická síla anebo za tím vším stojí člověk. Ale brzy se dozvíte pravdu. A nejenom vy, ale i celý svět! Vydejte se po stopách nedávno zmizelých! Pokuste se zachránit všechny unesené a vyřešit zdárné celý případ!

  • Napínavý příběh
  • Český dabing
  • Velkolepá grafika
  • Velmi dlouhá hra

Ve sběratelské edici naleznete:

  • Strategickou příručku, která vám pomůže v cestě hrou
  • Tapety, koncepty, spořič obrazovky, hudbu, nákresy, filmy, hádanky … 
  • Bonusový příběh plný akce a napětí:

Po použití kouzelné fazole na královnino mrazivé srdce došlo k výbuchu, při němž bylo zničen téměř celý palác. Mohl to všechno váš milovaný Edward vůbec přežít? Byla za vším opravdu Ledová královna, nebo někdo úplně jiný? Vydejte se zpátky do poničeného paláce, vyhledejte přeživší a přijďte na kloub všem nesrovnalostem v předchozích událostech. Královna totiž nejspíše nebyla tak zlá, jak to vypadá. A pokud existuje jiný viník, pak ještě zdaleka není po všem.
 

Požadavky: Windows Vista/7/8, procesor 1.6 GHz a vyšší, 1 GB RAM, DirectX, 800 MB volného místa na disku. Doporučena je myš a zvuková karta .600

30 plných českých verzí, hezká kolekce českých her. Obsahuje Ledovou růži ve Sběratelské edici.

Novinka. K dostání exkluzivně na vánoční kolekci her. 

Pro více informací klikněte prosím zde.
 


Vyzkoušejte si hru Zachraň syna hned teď - stáhněte si zdarma 60 minutovou plnou verzi!Velikost stahování: 877 MB.

 
Pridat.eu

Komentáře

1 | Vendy @ | před jedním rokem

Aktivace

Dobrý den stáhla jsem si Ledovou růži ale když jsem si ji chtěla aktivovat tak jsem nikde nenašla aktivační sms. Co s tím?

reagovat

2 | Admin | před jedním rokem

[1] Vendy: Dobrý den, tyto hry a články jsou lákadlem na vánoční kolekci, kde jsou hry k dispozici v plné verzi. Za SMS je zakoupit nelze. Děkujeme za pochopení.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.