Kompletní návod na Město hříchu

Pokud stále nevíte, jak postupovat ve hře Město hříchu, tak tu pro vás máme kompletní obrázkový návod. Ten by vás měl provést kompletní hrou bez sebemenších problémů. Návod naleznete v pokračování této aktuality.


Čísla v závorkách znamenají počet předmětů, které můžete najít na přesně dané lokaci. Označení „promluvte si s osobou“ apod. znamená, že na ni máte kliknout. Pokud máte dát nějaký předmět na určité místo, či osobě, tak jej nejdříve musíte vybrat z inventáře. Jako další pomůcku přikládáme obrázky doplněné o popis jednotlivých lokací.
 

Hotel – 1.část

Vejděte do hotelu a promluvte si s recepčním. Dostanete za úkol najít stvrzenky. Ty se nacházejí ve skříni vlevo (4) a v poličkách za recepčním (3). Dejte stvrzenky recepčnímu. Nyní posbírejte 7 klíčů, opět ve skříni (3) a poličkách (4). Klíče předejte recepčnímu, ukažte mu fotku a odejděte s ním do skladu. Hledejte disky a krystaly a to v bedně vpravo (1+1) a po průchodu za závěs i v kufru (1+1) a skříni (3+3). Nalezené předměty vložte do hypnotického přístroje a poté pospojujte vlákna dle barev.

mh mh mh

Astrální pláň

Klikněte na žebřík a poté na ruiny za schodištěm vzadu. Po kliknutí na hodiny vyvoláte další hledací hry nacházející se v mlýnu vpravo (3 šprušle, 4 číslice, ručička) a v osvětlené části stromu (2 šprušle a 5 číslic). Vraťte se k žebříku, použijte na něj šprušle a seberte poslední 4 číslice a ručičku. Zajděte opravit hodiny. Po vložení ručiček a číslic vyvoláte další minihru s poskládáním součástek. Opět hledejte v mlýně (5 střepů, 1 klíč), stromu (4 střepy, 2 klíče) a u žebříku (1 střep, 2 klíče). Odemkněte zámek klíči, vložte střepy, složte zrcadlo a odejděte z pláně.

mh mh

Hotel – 2.část

Zajděte za recepčním, složte Orlokův portrét a vraťte se do skladu pro hledání dalších předmětů. V bedně se nachází 9 věcí, v kufru 7 a skříni také 7. Nalezené věci ukažte recepčnímu, sbalte je v minihře a odejděte po schodech do prvního patra. Promluvte si s režisérem Lumiérem. Jeho scénář naleznete v elektrické skříňce vlevo (4) a vozíku vpravo v chodbě (5). Předejte mu jej a poté zajděte do dveří vlevo od něj. Seberte část mapy na zrcadle, prohledejte komodu (3) a skříňku u postele (3). Opusťte hotel, složte mapu, klikněte na ni v pravém dolním rohu a zajděte do Orlokova hradu.

mh mh mh

Orlokův hrad – 1.část

Ihned po započetí této úrovně seberte červeně vyznačenou kost a kanystr. Poté klikněte na modře označeného ptáka vlevo a jeřáb. Tím vyvoláte dvě hledací hry – po korálcích a po ozubených kolech. Klikněte na zeleně označený strom a vedle všech korálků a kol seberte i zahradnické nůžky. Ty použijte na aktivaci hledací hry ve žlutě označeném křoví. Poté prohledejte ještě bíle označený pařez. Po projití všech těchto tří hledacích lokací musíte mít všechny korálky a jedno zbývající ozubené kolo k najití. To získáte poté, co vezmete korálky a dáte je ptákovi vlevo. Nyní máte vše potřebné k opravení jeřábu. Vezměte proto ozubená kola a klikněte na jeřáb.

Zobrazí se vám minihra se zařazením ozubených kol do funkčního celku. Řešení vidíte na obrázku:

Po dokončení minihry vezměte kanystr a klikněte s ním na červeně označený sud s palivem. Naplněný kanystr použijte na jeřáb a naplňte nádrž benzínem.

Vyvolanou minihru dokončíte poskládáním jednotlivých částí drátů. Na obrázku vidíte jak na to:

Nyní vezměte kost a opět ji použijte na jeřáb. Díky tomu zůstane v zapnutém stavu a hlavní hrdina se na něm po dalším kliknutí sveze na druhou stranu vodního příkopu.

Klikněte na padací most a opravte mechanismus natažením provázku nejkratší možnou cestou. Po spadnutí mostu vstupte do hradu. Zajděte do dveří vlevo a promluvte si s Lenkou. Vraťte se zpět a zajděte za Orlokem do pravých dveří. Promluvte si s ním, klikněte na oheň a odejděte. Předměty hledejte ve skříni (7), kde vezmete i páčidlo, na stole pod schody (8), tam seberte i přilbu, a v truhle v místnosti za levými dveřmi (6), kterou otevřete páčidlem. Vraťte se za Orlokem, dejte přilbu na oheň a vložte všechny přísady. Dejte elixír Orlokovi, vyjděte z jeho místnosti, klikněte na mapu a přejděte do televizního studia.
mh mh mh

Televizní studio – 1.část

Klikněte na vchodové dveře, zjistíte, že vás hlídač nepustí. Vydejte se zpět do hotelu za režisérem.

Hotel – 3.část

Vstupte do hotelu a promluvte si s režisérem. Prohledejte skříň vlevo, získáte klíč a nezapomeňte sebrat stativ. Klíčem odemkněte truhlu vlevo od schodiště a vezměte fotoaparát a film. Ukažte režisérovi stativ a vydejte se do skladu za závěs hledat kostým. V kufru naleznete bundu, zuby a makeup, ve skříni klobouk a v levém rohu na sluhovi plášť. Ukažte jeden z předmětů režisérovi a s fotkou se vydejte zpět do studia.

mh mh mh

Televizní studio – 2.část

Fotku ukažte hlídači a vkročte do studia. Klikněte na Ipkise a promluvte si s ním. Předměty hledejte ve skříni vpravo od svítících dveří (4), v nářadí vlevo od Ipkise (5) a černé bedně úplně vpravo (4). Vezměte jednu ze součástek a klikněte na generátor vlevo od svítících dveří. Po odehrané minihře si opět promluvte s Ipkisem. V nové hledačce projděte stejné skrýše jako předtím – skříň (4), nářadí (1) a černou bednu (4). Netopýry pŕedejte Ipkisovi, ujměte se kamery a poté si s ním opět promluvte. Klikněte na mapu a přejděte k Vampire State Building.

mh mh

Vampire State Building – 1.část

Klikněte na dveře úplně vpravo. Po rozhovoru s terapeutkou klikněte na krámek mezi domy a poté na reklamu na novou knihu „Psychologie pro začátečníky“. Odejděte od krámku a klikněte k červené poštovní schránce za červeným autem. Opět zajděte ke krámku a seberte klíč nacházející se nad pravou horní poličkou. S klíčem odemkněte poštovní schránku, posbírejte 6 mincí a zajděte s nimi zaplatit do krámku. Nyní posbírejte všech 6 knih (4 v krámku, 2 u schránky). Vezměte knihy z inventáře a klikněte na dveře terapeutčina domu.

mh mh

Terapeutčina kancelář

Terapeutka vás ihned zaúkoluje hledáním testovacích karet. Ty se nacházejí v zabudované skříni v zadní zdi (4), v bílé skříňce u schodů (2) a u palmy hned vedle ní (2). Předejte karty terapeutce, nechte se otestovat a najděte pytlíčky s čajem. Ty se nacházejí ve skříni (3), skříňce (5) a u palmy (2). Předejte čaj terapeutce, promluvte si s ní a poté rozjeďte všechna perpetum mobile – na terapeutčině stole (1), ve skříni (3) a skříňce (1). Klikněte na terapeutku, ta si opět postěžuje na své bolesti, a proto musíte roztřídit léky na stolku vpravo od dveří. Z inventáře vezměte kalíšek s léky a předejte jej terapeutce. Po rozhovoru opusťte její kancelář dveřmi a vraťte se ven. Klikněte na vchod výškové budovy VSB a zajděte dovnitř.

mh mh

Realitní kancelář

Po příchodu si popovídejte s Orlokovou manželkou. Části klimatizace naleznete v koši u stolu (4), ve skříňce vlevo u sloupu (4), za manželkou vpravo (kryt ventilace) a v prosklené skříni uprostřed místnosti (3). Nyní umístěte větráky na ventilaci u prosklené skříně, zakryjte je krytem a přišroubujte šroubovákem. Klikněte na Orlokovu manželku a začněte hledat diskety v koši (1), skříňce (3) a prosklené skříni (3). Vezměte diskety z inventáře a klikněte na počítač. Nainstalujte program a po rozhovoru vezměte kávovar z prosklené skříně a kafe s cukrem ze skříňky vlevo. Vezměte jeden z předmětů a klikněte na Orkokovu manželku. Poté klikněte na mapu a odejděte do hradu.

mh

Orlokův hrad – 2.část

Vejděte do hradu a zajděte do pravých horních dveří. Z inventáře vezměte amulet a klikněte na Orloka. Pečetě naleznete vpravo ve skříni (4), na stolu pod schody (3) a v truhle u Lenky (3). Použijte je na odemknutí mříží, odehrajte minihru a utečte spolu s Lenkou z hradu směrem k televiznímu studiu (po kliknutí na mapu).

mh mh mh

Televizní studio – 3.část

Promluvte si s režisérem, zajděte do místnosti za dveřmi vpravo a klikněte na světla nad žebříkem. Ve stříbrné bedně vpravo vezměte 4 žárovky a 2 šprušle. Zbytek věcí naleznete v předchozí místnosti v černé bedně (1 žárovka, 1 šprušle) a u nářadí (1 žárovka). V zadní místnosti opravte žebřík nalezenými šprušlemi a vložte žárovky do světel. Zajděte si promluvit s režisérem a poté se vraťte do zadní místnosti posbírat ze scény dětské rekvizity. Po dalším rozhovoru s režisérem budete muset najít klapky – ve skříni (3), u nářadí (1), v černé bedně (3) a v zadní místnosti ve stříbrné bedně (3). Nyní předejte klapky režisérovi a užijte si závěrečný rozhovor i vtipné titulky.

mh mh

 

Pridat.eu

Komentáře

1 | Irena @ | před sedmi roky

Televizní studio

Prosím o radu. Mám odejít z Orlokova hradu do televizního studia. Na mapě však mohu pouze přecházet z hradu do hotelu. Na žádnou další budovu mapa nereaguje. Na co kliknout, abych mohla odejít do televizního studia. Děkuji

reagovat

2 | Irena @ | před sedmi roky

tv studio

[1] Irena: Už jsem na to přišla! Rady netřeba.

reagovat

3 | Ondra a Eva | před sedmi roky

Minihra dráty

Dráty máme složené, podle nás dobře, všechny barvy navazují na sebe, ale hra nás nepustí dál – nereaguje nic – nelze ani hru přeskočit, ani nic jiného, Poradíte prosím? Děkujeme

reagovat

4 | Alena @ | před sedmi roky

[3] Ondra a Eva: Mame uplně stejný problém a lameme si s tim hlavu už 3 dny. Dokonce se nemůžem dostat ani na hlavní obrazovku a ze hry odejít. Takže vypíname PC natvrdo :-) Prosim o radu

reagovat

5 | Alena @ | před sedmi roky

uz vim

[3] Ondra a Eva:
Tak jsme hru zahrali uplně znova od začátku, a v úrovni kde byl problem jsme před tim dle návodu sesbírali kanystr a kost a najednou je po problemu :-) hodně štěstí

reagovat

6 | Jina | před sedmi roky

Loutkové divadlo - Nevinné duše

Chtěla jsem požádat, zda by jste nemohli uvést kompletní obrázkový i popisový návod na hru Loutkové divadlo – Nevinné duše. Děkuji

reagovat

7 | marcela | před sedmi roky

prosím o radu mám se dostavit ke studiu a nevím jak poraďte

reagovat

8 | Jay | před sedmi roky

Hrůza hra… Samá hledačka.. Příběh je sice pěkněj, ale .. Co 2 minuty to hledačka .. Navíc je to krátký.. Po půl hodině dohraný… O ničem ..

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.