Příští týden přinese dvě mimořádné kolekce her.

Velikonoce se nezadržitelně blíží! Kluci i holky se můžou těšit nejen na pomlázku, ale také na speciální edice her. Kolekce pro kluky skrývá hry Šťávomat, Zahrajem si na vojáky a Faraon. Holčičí naopak Sílu lásky, Dráčkovy dobroty a Rusalku hledající svou kouzelnou perlu. Obě kolekce vychází již ve středu 1. dubna za skvělých 99Kč.

vychazi vychazi

3 POČÍTAČOVÉ HRY PRO KLUKY A PÁNY

Velikonoce   jsou   pro   děti   ve   znamení   pomlázky.   Ovšem   kromě   ní   na kluky i kloučky čeká čas týdenních prázdnin. Lyžovat se ovšem už nedá a do léta je daleko.

Co teď? No přece staré dobrá zábava u počítače! A právě pro tuto příležitost jsme připravili cenově  výhodnou kolekci tří „špidla“ her. A to takové, jaké mají kluci rádi – plné akce, ovšem řízlé logikou a strategií. Vše v češtině, fungující i na obyčejném PC s Windows.

vychazi vychazi

3 POČÍTAČOVÉ HRY PRO HOLČIČKY A MALÉ SLEČNY

Velikonoce jsou pro děvčátka menší i větší časem zdobení vajíček a přípravy   „výslužky“   za   pomlázku.   A navíc   jako   odměna   za   snahu   jsou   tu týdenní   velikonoční   prázdniny.  Pro holčičky máme hry milé, pěkné na pohled – a hlavně pro chytré hlavičky. Vše v češtině, fungující i na obyčejném PC s Windows.

Spousta krásné zábavy!

Pridat.eu

Komentáře

1 | Honza | před čtyřmi roky

Už se těším na 1.4 ! :)

reagovat

2 | Eva Dolezelova @ | před čtyřmi roky

Dobry den. Zakoupila jsem si hru. Nainstalovala a k dokonceni to po me chtelo nejaky kod ktery sem nikdr nenssla. Kde jej mam vzit?

reagovat

3 | Admin | před čtyřmi roky

[2] Eva Dolezelova: Dobrý den Evo, kód je v menu CD, když ho spustíte.

reagovat

Přidávání komentářů bylo zakázáno.