Následující seznam obsahuje hry, které jsme vydali v minulosti. 
Prohlédněte si naše portfolio.
Nákup těchto her není možný, jejich distribuce byla ukončena.

Alenka – Kouzelná země

Co kdyby vás navštívil skřítek a nabídl vám výlet do země fantazie? Alence se to poštěstilo a vy máte příležitost se k ní přidat.

Pomozte jí najít ukryté předměty. A vedle všelijakých maličkostí je třeba najít i Alenčinu dceru! Pomůžete?

 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Alex Kočičák

Přidejte se ke kočičímu hrdinovi na jeho cestě za dobrodružstvím. Sbírejte peníze, bonusy, zdolejte nepřátele a jen tak mimochodem zachraňte Alexovu unesenou sestru. Odměna vás nemine. Získáte vlastní ostrov, který si za nalezené peníze vybavíte podle vlastního vkusu 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Amulet věků – Útěk z Pompejí

Ohromující dobrodružství, jaké jste ještě nikdy nehráli! Nalezněte amulet, který svému držiteli umožňuje cestovat v čase. Zachraňte Pompeje! 

 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Bláznivé prázdniny na pláži

Prázdninám na pláži se žádné jiné nevyrovnají! Užijte si tedy i vy pláž v této poutavé hře. Vaším úkolem postarat se o veškeré potřeby vašich opálených zákazníků na luxusním úseku pobřeží. 


 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Divoký míč 3

Neuvěřitelná grafika, velmi realistický pohyb kuličky a skvěle promyšlené úrovně vám vyrazí dech! A to jste ještě neviděli ten arzenál zbraní, které jsou pro vás připraveny. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Dobrodružný Mahjongg – Kapitola 2
 

Zažijte vzrušující zábavu u oblíbené hry. Čeká na vás nejen oblíbený mahjongg, ale především napínavý příběh. Jděte po stopách dobrodruha Marka Hawka a zažijte nevídané dobrodružství při řešení logických oříšků na řadě exotických míst plných zajímavých artefaktů. Pusťte se do pokračování a užijete si další porci zábavy!

 
 
 
 

Číst dále »»»


Dobrý farmář

Co myslíte, platí stále ještě přísloví, že nejlínější sedlák má největší brambory? Jaké farmaření je, si můžete na vlastní kůži vyzkoušet ve hře Dobrý farmář. 

 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Emilka Holubová – Montezumův poklad

Famózní dobrodružství slavné cestovatelky! Připojte se! Nechte se okouzlit příběhem krásné a chytré Dr. Emilky Holubové a její cestou za rozluštěním záhady, která může změnit svět. 

 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Faraónovo tajemství

Uspokojte 9 náročných a žárlivých bohů starověkého Egypta. Zahrajte si chytrou a zábavnou logickou hru v překrásném prostředí, podmalovaném podmanivou hudbou. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Feng Šuej Mahjong

Chcete se pobavit a zároveň odhalit tajemství starých mudrců? Logická hra Feng Šuej Mahjong vás nejen pobaví, ale navíc vám poskytne mnoho cenných rad, jak vytvořit harmonický domov, který vám přinese spokojenost, lásku a zdraví. 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Jarda a Šmarda – Záchrana Příšerkova

Jarda a Šmarda jsou dva šikovní Myslíci z malého městečka zvaného Příšerkov. Je tam moc pěkně a všichni se tam mají rádi a pohodově si žijí.  
 
 
 
 

Číst dále »»»


Hledači pokladů

Chcete zažít pořádné dobrodružství? Pomozte Gordonu Brownovi vyřešit záhadné zmizení jeho dědečka – známého hledače pokladů. Na cestě vás čeká spousta překvapení. Procestujete celý svět a odhalíte tajemství prastarého artefaktu. K tomu si užijete parádní kopec zábavy. 
 
 

Číst dále »»»


Kájovy Vánoce

Mazaná logická hra pro plná chladivého osvěžení! …jak se hraje pochopíte za minutku a zábava je na týdny…

Bonbónek pro všechny příznivce chytré zábavy. Krásná grafika a hudba, neotřelý a snadno pochopitelný herní princip! 

 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Katčin rybí krámek

Katka vždy snila o tom, že by měla své vlastní velké akvárium – mořský svět, který si mohou prohlížet jen potápěči. Dokáže si splnit svůj sen? Má na to, propracovat se od prodavačky v obyčejném obchodě se zvířaty až po ředitelku prvotřídní mořské atrakce? 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Kouzelný míč

Pojďte se bavit: máte k dispozici kuličku, pálku, kupu kostiček, které je potřeba rozbít – a hrajte si! Tento nápad spustil šílenství, které nyní pokračuje! 

 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Labužníkův ráj

Dokážete porazit ty nejlepší šéfkuchaře? Navštivte sraz mistrů kuchařského oboru. V atraktivním letovisku jim můžete ukázat, kdo je opravdovým pánem řemesla. 
 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Ledové drahokamy

Zima je fajn. Ale na druhou stranu je příjemné v létě vyměnit koulovačky a mrazivá rána za nanuky a osvěžující koupání v bazénu. Ale pozor, paní Zima se rozhodla zůstat a už nikdy neodejít! 

 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Liška Ryška: Nová dobrodružství

Liška Ryška: Nová dobrodružství je dlouho očekávaným pokračováním populární plošinové hry, v níž hraje hlavní roli lištička, která zkrátka nemůže přestat skákat. Cíl hry zůstal stejný (dostat se ke dveřím), ale tentokrát to bude obtížnější než v první dílu. 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Liška Ryška: Vodní dobrodružství

Nastupte do své miniponorky a ponořte se do tajemných hlubin těch nejmodřejších moří. Čeká na vás vzrušující logická hra plná mazané zábavy. 


 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Liška Ryška: Záhada bermudského trojúhelníku

Jednoho krásného dne se liška Ryška plavila v odlehlém koutu Bermudského trojúhelníku. A co se nestalo! Voda okolo ní se najednou začala čeřit – stále víc a víc, až se nakonec přelila přes celou loď a Ryška ztratila vědomí. Když pak najednou přišla k sobě, zjistila, že je v moci mimozemšťanů. 

 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Liška Ryška: Zimní dobrodružství

U Lišky Ryšky přišla zima. Správný čas na zimní radovánky, zdobení vánočního stromečku a také na dárky. Jenže s dárky nastala patálie – nějaké nenechavé potvůrky je ukradly. To ovšem Liška Ryška nenechá jen tak – najde je a získá zpět. Pomůžete jí? 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša ve vesmíru

Medvěd Míša si vyletěl na výlet do vesmíru. A už na něj čeká nové dobrodružství. O pomoc ho požádali malí zelení mužíčci, které uvěznili robo-krabi! Pomůžete Míšovi dostat zelené kamarády do bezpečí záchranné rakety? 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša – Cesta kolem světa

Míša je stále na cestách za dobrodružstvím. Ve hře Cesta kolem světa prozkoumá tajemství horké Afriky, navštíví mayskou džungli a stranou nezůstanou ani divy Dálného východu. 

 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša – Nová dobrodružství

Běhejte, skákejte, likvidujte nepřátele a sbírejte bonusy. Jen tak se roztomilý Medvídek Míša dostane domů. Vyzkoušejte tuto hru a získejte nejvyšší skóre ze všech! 
 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša – Ostrovy pokladů

Medvěd Míša je veselá a barevná hra plná hlavolamů a hádanek. Je určena pro děti od 5 let, ale pobaví i dospělé členy domácnosti. Děti si s Míšou mohou hrát a snadno se při tom zdokonalí v používání počítače.  
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša – Rybí dobrodružství

Medvěd Míša se vydal na ryby. Měl štěstí, úlovek byl bohatý. Ale co se nestalo – na jeho rybky mají zálusk zlodějské kočky! No toto! Kočky, které se objeví ve hře Medvěd Míša: Rybí dobrodružství, se vplíží na obrazovku a snaží se utéct se svojí odměnou – jednou ze šťavnatých rybiček, které si Míša schoval na večeři. 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Medvěd Míša – Zakletý hrad

„Zakletý hrad? Plný pokladů a tajemství? Tak to musím prozkoumat!“, řekl si Míša poté, co se ve zprávách doslechl o zakletém hradě, kterému ještě nepřišel na kloub žádný hledač pokladů. Míša si sbalil svůj krumpáč a brašnu a vydal se vstříc zbrusu novému dobrodružství. 

 
 
 
 

Číst dále »»»


Mistr kuchař

Mistr kuchař je vzrušující akční hra, v níž je vaším úkolem nakrmit dlouhé zástupy návštěvníků šťavnatými hamburgery a sendviči dříve, než se dostanou vztek a z občerstvení utečou. Ovšem nevystačíte u ní s pouhou rychlostí, budete muset také myslet dopředu. 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Mistr kuchař 2

Lidé v celé městečku jsou hladoví. Proč? Protože jim schází správný kuchař! Vy jste jediná naděje. Podaří se vám připravit jídlo pro všechny? Ukažte své umění a báječně se pobavte. Na nic nečekejte a pojďte na to! 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Módní salón

Co ženy baví nejvíc? Nákupy! A my víme o něčem ještě lepším než je nájezd na obchody: provozování vlastního podniku! V Módním salónu jste v roli Marie, reportérky módní policie, která souhlasí, že se ujme vedení butiku. 
 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Moje farma

Dýcháte čerstvý vzduch, nad hlavou jen modré nebe a před vsebou rozlehlý lán půdy. Nyní je to jen na vás, jak si povedete. Čeká vás spousta práce, ale ještě více zábavy! Připravte se na sadbu, obdělávání a zalévání. Je to práce na celý den; pak ale můžete sklidit bohatou úrodu. 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»


Montezumova pomsta

 

Co se stane, když se spojí krása, bystrý rozum a dobrodružná povaha? Bude z toho Lenka Holubová, světoznámá archeoložka a vnučka Emilky Holubové ze hry Montezumův poklad. V Montezumově pomstě začne Lenka tam, kde Emilka přestala a vydá se na úžasnou cestu k nalezení Fontány mládí. 
 
 
 
 
 
 

Číst dále »»»2 stránka >>>

Uložit