30 HER ⋆ NOVINKA PRO ROK 2018 ⋆ CENA 999,-


Zlatá kolekce her plná dobrodružství a zábavy!

Právě nyní vychází kolekce těch nejlepších her poslední doby na DVD. Každé ze 6ti DVD je plné těch nejlepších her, a to výlučně v exkluzivní sběratelské edici. Užijte si všechny hry včetně bonusových epizod a doplňků.

Hry jsme vybrali a rozdělili podle námětů. Pokud budete mít chuť na trochu dobrodružství, sáhněte po DVD s označením V. Jestli naopak potřebujete trochu lásky, něhy, pohlazení a happyend na konci, zkuste kolekci číslo II. Strach z duchů a démonů číhá dobře ukryt v kolekci číslo III. Jiné světy a říši fantazie navštívíte v kolekci IV. Myšlenky zločince, krimi a napětí – to je obsah kolekce číslo I. A šestici kolekcí uzavírá výběr her s číslem VI, plný rozsáhlých her, s nimiž se můžete vydat po stopách legend, pověstí a báchorek. Nechte se pobavit přesně takovou hrou, na jakou právě máte náladu. Zábava na dlouho zaručena!

Jedině nyní máte možnost objednat celou kolekci her poštou na 6ti DVD, a to dohromady za jedinečných 999 Kč. Běžná cena her obsažených v kolekci je 5970 Kč.

Tak neváhejte a objednejte co nejdříve. Jen tak budete mí zábavu kdykoliv po ruce, nebo obdarujte Vaše nejbližší hodnotným dárkem.

Všechny hry plně v češtině, řada z nich obohacená českým dabingem. Ovládání je snadné, hrát se naučíte za minutku, zábava zůstane na dny, týdny, měsíce… A snad i roky :)

Pridat.eu