logoO nás

Historie firmy Špidla Data Processing sahá do roku 1992. Zpočátku byla v našem hledáčku distribuce software, později jsme naši nabídku rozšířili.

Od roku 2005 distribujeme hry pro počítače s Windows.

Nejsme ovšem pouhými “přeprodejci” – hry přímo vydáváme. Máme na ně exkluzivní práva v České a Slovenské republice. Nyní máme v naší nabídce více než 150 originálních her.

Naše hry jsou jiné. Jsou pro “příležitostné” hráče. Tedy pro obyčejné lidi, kteří si chtějí po perném dni třeba na půl hodinky odpočinout. A k tomu chtějí hru snadno pochopitelnou, v češtině, za stovku a ne za tisíce. A pokud v nich je napínavý příběh a ne jen samé střílení, pak jsou spokojeni. A my také…

Kdo naše hry hraje? Často ženy okolo třicítky, někdy se svými dětmi, v oblibě je mají také důchodci – většinou lidé aktivní, kteří sice počítač ovládají, ale rozhodně na hraní na PC nemají celý den.

Naše hry můžete zakoupit přímo u nás (hry u nás stojí jednotně 99Kč, “sběratelské edice” pak 199Kč) a taky ve vaší trafice nebo prodejním místě tisku. Každý čtvrtek totiž prodáváme v trafikách novou hru. V trafice je cena zvýhodněná – 69Kč za hru a 99Kč za “sběratelku”. Zde se můžete podívat, co je zrovna u vás v trafice.

Budeme rádi, když se Vám budou hry z naší nabídky líbit. Vyzkoušejte hry z naší bohaté nabídky, zábava je zaručena!


Poradna:

Potřebujete poradit nebo pomoci? Kontaktujte nás pohodlně přes náš systém podpory na stránce http://pomoc.spidla.cz, zkuste si také prohlédnout často kladené dotazy zde.


Kontakty:

Špidla Data Processing, s.r.o.
Újezd 454/46, Malá Strana, 118 00 Praha 1
IČO: 25581775, DIČ: CZ25581775

Spisová značka: C 242116 vedená u Městského soudu v Praze 
 

tel. 9100 826 69. Hovorné je tarifikováno a účtováno podle ceníku vašeho operátora.

Pro dotazy použijte náš kontaktní helpdesk na adrese http://pomoc.spidla.cz


Reklamační řád

Zjistíte-li, že je CD či stažená hra nefunkční či poškozená, nás prosím kontaktujte na adrese http://pomoc.spidla.cz 
 

Hru či CD přezkoušíme, a reklamaci vyřídíme k Vaší spokojenosti.
 

Děkujeme.

Měli byste vědět, že z důvodu velké rozmanitosti operačních systémů a hardware počítačů není možno zaručit plnou provozuschopnost her na všech konfiguracích počítačů. Proto před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze. Na pozdější reklamace bohužel nelze brát zřetel Upozornění spotřebitele o možnostech mimosoudního vyrovnání V souladu s ust. § 14 a násl. zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele upozorňujeme, že spotřebitel je oprávněn se v rámci mimosoudního řešení spotřebitelských sporů oprávněn obrátit na příslušný subjekt určený pro mimosoudní řešení sporů. Obecným subjektem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je: Česká obchodní inspekce Štěpánská 567/15 120 00 Praha 2 www.coi.cz .


Chráníme Vaše soukromí

Vaše osobní údaje nebudouve smyslu § 11 zák. č. 101/2000 Sb. zpřístupněny či sdělovány nepovolaným právnický a fyzickým osobám, nebudou použity k jinému účelu a jsou náležitě chráněny ve smyslu § 13 tohoto zákona.


Zpravodaj – zasílání novinek

Nechte si zdarma zasílat novinky. Budete vědět jako první, co vyjde, co je nového a také o slevách a akcích. Zasílání zdarma je zde. Zpravodaj lze kdykoliv snad a lehce zrušit. Pro zrušení zasílání klikněte sem.


Hry zdarma

Pár drobných her pro vás. Pexeso, puzzle atp. Zdarma. Zde je to schováno. 
 

 


Pohádky zdarma

 

Poutavé vyprávění pro chvíle pohody. Zavítejte do světa, kde moudrost vítězí a odvaha zlomí všechna prokletí. Více než sedm a půl hodiny vyprávění zaručuje báječnou zábavu. Tak na nic nečekejte a pojďte poslouchat!

 

40 pohádek, pověstí a bajek, které pobaví děti i dospělé. Kouzelné bytosti, zakleté princezny, potrestaní lakomci přináší zábavu i spoustu poučení. Víte, kde čekanka získala své jméno nebo jaká patálie čeká každého, kdo by se chtěl všem lidem zalíbit? Chcete se dozvědět, jak líný cikán nad čertem vyzrál? Bratr Paleček je pouhým šaškem krále Jiřího, ale je král opravdu tím, kdo vládne?

 

Pohádky jsme pro vás připravili ve formátu MP3. Jsou tedy vhodné pro domácí kino, MP3 přehrávač, počítač nebo autorádio s podporou MP3.

 

Při stahování si stáhnete instalační balíček, který obsahuje kromě samotné pohádky také drobný přehrávač MP3. Pohádky nejsou freeware, jsou v plné verzi. Máte je od nás zdarma, je třeba se pouze bezplatně registrovat, což je snadné a za minutku hotové.

Klikněte prosím sem