Líbí se vám naše hra? Užijte si ji klidně teď hned!

Získejte ihned plnou verzi hry za jedinou SMS.
 
A třeba i o půlnoci - není nic snazšího!  Je to jednoduché a pohodlné
 
Výhody:
  • nemusíte čekat na pošťáka s dobírkou
  • odpadají náklady na poštovné
  • neplatíte za převod peněz
  • možnost okamžitého hraní plné verze
A jak na to? Prostě jen zašlete SMS ze svého mobilu. Chcete-li například hru Šerif Standa, zašlete SMS, do které napíšete AKTIVUJ ASTS na telefonní číslo 903 09 99. Obratem Vám dojde SMS, ve které je informace se kterou si hru aktivujete na plnou verzi. Funguje stále, 24hodin denně, 7 dní v týdnu.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s. Cena SMS je 99 Kč včetně DPH. V případě technických či jiných problémů se prosím obraťte na pomoc.spidla.cz 

Objednací kódy ke hrám naleznete vždy ve článku k dané hře či ve zkušební verzi.

Reklamační řád

Z důvodu velké rozmanitosti operačních systémů a hardware počítačů není možno zaručit plnou provozuschopnost her na všech konfiguracích počítačů. Proto před zakoupením hry prosím stáhněte demoverzi a vyzkoušejte jí. Pokud vám bude bez problémů fungovat demoverze, bude vám fungovat také plná verze. Na pozdější reklamace bohužel nelze brát zřetel.
 
Ochrana osobních údajů

Chráníme Vaše soukromí: Vaše osobní údaje nebudou ve smyslu § 11 zák. č. 101/2000 Sb. zpřístupněny či sdělovány nepovolaným právnický a fyzickým osobám, nebudou použity k jinému účelu a jsou náležitě chráněny ve smyslu § 13 tohoto zákona.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s. a je dostupná v sítích T-Mobile, Vodafone a O2. Cena SMS je 99Kč včetně DPH. Další informace o platbě mobile naleznete na http://www.platmobilem.cz. V případě technických či jiných problémů se prosím obraťte na pomoc.spidla.cz